Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Ruská kuchyňa v Ivachnovej

27.8.2017

Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko neodoláte. 

zobraziť článok

Kozí Vŕšok už aj v Lidl

14.4.2017

Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj produkty z Kozieho Vŕška. Aj keď sa naše výrobky dostali na predajné pulty Lidl začiatkom apríla, môžete si byť istí, že nejde o žiadny aprílový žartík.

zobraziť článok

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate

8.4.2017

Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili, lahodná chuť ostala a ich gramáž je stále rovnaká. Jediné, čo sa na našich zrejúcich syroch zmenilo je, že majú nové krásne farebné obaly.

zobraziť článok

Dobroty Kozí Vŕšok i s prekvapením! "Zjedz koľko vládzeš" len za 6.80€

24.1.2017


Navštívte reštauráciu Kozí Vŕšok v Ivachnovej a pochutnajte si na slovenských špecialitách. V čase 12.00-15.00 zjedzte koľko vládzete za 6.80 EUR a máme pre Vás i jedno prekvapenie. Pri každej objednávke minimálne 3 hlavných jedál z jedálneho lístka získate balíček našich produktov úplne zadarmo. Môžete sa tešiť na balík zrejúcich syrov Kozí Vŕšok z našej výroby a džemík. Ponuka platí do konca februára 2017.

zobraziť článok

World Cheese Awards 2016/2017!

29.11.2016

Minulý týždeň sa Kozí Vŕšok zúčastnil na najprestížnejšej svetovej súťaži World Cheese Awards, ktorá sa zvyčajne organizovaná Britmi, konala tentoraz v španielskom San Sebastiane v modernom kongresovom centre priamo na atlantickom pobreží.

zobraziť článok

Aktuality

Ruská kuchyňa v Ivachnovej


Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko...

zobraziť článok

Kozí Vŕšok už aj v Lidl


Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj...

zobraziť článok

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate


Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili,...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...