Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Kozí Vŕšok ocenený zlatom

7.12.2017

Tri syry z Kozieho Vŕška sa vybrali do metropoly Veľkej Británe, do Londýna. Nešli sa však vyfotiť pri hodinovej veži Big Ben, dokonca sa ani nepovozili na vyhliadkovom kolese London Eye. Ich hlavným poslaním bolo svojou jedinečnou chuťou zabojovať o víťazstvo na prestížnej celosvetovej súťaži World Cheese Award 2017.

zobraziť článok

Ruská kuchyňa v Ivachnovej

27.8.2017

Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko neodoláte. 

zobraziť článok

Kozí Vŕšok už aj v Lidl

14.4.2017

Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj produkty z Kozieho Vŕška. Aj keď sa naše výrobky dostali na predajné pulty Lidl začiatkom apríla, môžete si byť istí, že nejde o žiadny aprílový žartík.

zobraziť článok

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate

8.4.2017

Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili, lahodná chuť ostala a ich gramáž je stále rovnaká. Jediné, čo sa na našich zrejúcich syroch zmenilo je, že majú nové krásne farebné obaly.

zobraziť článok

Dobroty Kozí Vŕšok i s prekvapením! "Zjedz koľko vládzeš" len za 6.80€

24.1.2017


Navštívte reštauráciu Kozí Vŕšok v Ivachnovej a pochutnajte si na slovenských špecialitách. V čase 12.00-15.00 zjedzte koľko vládzete za 6.80 EUR a máme pre Vás i jedno prekvapenie. Pri každej objednávke minimálne 3 hlavných jedál z jedálneho lístka získate balíček našich produktov úplne zadarmo. Môžete sa tešiť na balík zrejúcich syrov Kozí Vŕšok z našej výroby a džemík. Ponuka platí do konca februára 2017.

zobraziť článok

Aktuality

Kozí Vŕšok ocenený zlatom


Tri syry z Kozieho Vŕška sa vybrali do metropoly Veľkej Británe, do Londýna. Nešli sa však vyfotiť pri hodinovej veži Big Ben, dokonca sa ani nepovozili na...

zobraziť článok

Ruská kuchyňa v Ivachnovej


Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko...

zobraziť článok

Kozí Vŕšok už aj v Lidl


Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...