Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Ak sa chcete zdravo stravovať, dávajte si reálne ciele

17.1.2018

Každý deň si chodiť zabehať, úplne vyradiť čokoládu, schudnúť za mesiac 10 kíl. Takto nejako vyzerajú novoročné predsavzatia mnohých z nás. Nech už sa pustíme do ich plnenia s akýmkoľvek veľkým odhodlaním, mali by sme sa pozerať najmä na to, či je splnenie našich cieľov reálne. 

zobraziť článok

Kozí Vŕšok ocenený zlatom

7.12.2017

Tri syry z Kozieho Vŕška sa vybrali do metropoly Veľkej Británe, do Londýna. Nešli sa však vyfotiť pri hodinovej veži Big Ben, dokonca sa ani nepovozili na vyhliadkovom kolese London Eye. Ich hlavným poslaním bolo svojou jedinečnou chuťou zabojovať o víťazstvo na prestížnej celosvetovej súťaži World Cheese Award 2017.

zobraziť článok

Ako nestráviť v obchode polovicu svojho života

26.11.2017

24. november je Medzinárodným dňom nenakupovania. My na Slovensku máme po novom takýchto dní v roku až pätnásť, a to počas štátnych sviatkov. Hoci by sa mohlo zdať, že tých pár dní za rok hravo zvládneme, realita vyzerá celkom inak. Deň pred sviatkami ešte tesne pred záverečnou obchody praskajú vo švíkoch a počas samotných sviatočných dní mnohí namiesto rodinných výletov utekajú na nákupy do susedných krajín. Nakupovanie potravín však nemusí byť súčasťou každého nášho dňa, ak sa naučíme ako na to.

zobraziť článok

Ohúrte počas jesenných sviatkov každú nečakanú návštevu

17.10.2017

Koniec októbra už tradične patrí spomienke na našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. Tieto sviatky sú však spojené aj s mnohými rodinnými a priateľskými návštevami. Prinášame vám niekoľko tipov na jednoduché jesenné pochúťky, ktoré pripravíte za pár minút. A tak si bez problémov poradíte aj s pohostením nečakaných návštevníkov.

zobraziť článok

Vyhnite sa jesennej únave pomocou tých správnych potravín

1.10.2017

Či už sa nám to páči alebo nie, leto je nenávratne preč. Nehovorí o tom len dátum v kalendári, ale aj klesajúca teplota a nestále počasie. Nedostatok slnečných lúčov spôsobuje, že trávime viac času doma a začínajú sa na nás prejavovať príznaky jesennej únavy a depresie. S týmito nepríjemnými stavmi sa dá však hravo zatočiť. Napríklad aj pomocou správne zvolených potravín.

zobraziť článok
     1234567 . . .

Aktuality

Kozí Vŕšok ocenený zlatom


Tri syry z Kozieho Vŕška sa vybrali do metropoly Veľkej Británe, do Londýna. Nešli sa však vyfotiť pri hodinovej veži Big Ben, dokonca sa ani nepovozili na...

zobraziť článok

Ruská kuchyňa v Ivachnovej


Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko...

zobraziť článok

Kozí Vŕšok už aj v Lidl


Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...