Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Zázračné zloženie a účinky ovčieho mlieka

12.7.2017


Mlieko a mliečne výrobky majú vo výžive ľudí naozaj veľký význam. Nachádza sa v nich taký pomer živín, kombinácia vitamínov a minerálnych látok, ako v žiadnej inej potravine. Dvojnásobne to platí pri ovčom mlieku a produktoch, ktoré sa z neho vyrábajú.
 

zobraziť článok

Koštovkové desatoro

3.7.2017

Aj keď od ochutnávky syrov Kozí Vŕšok v karloveskej vinárni Paleta prešiel už mesiac, stále na ňu nevieme zabudnúť. A to nielen vďaka lahodnej nezabudnuteľnej chuti a príjemnej atmosfére, ale aj dotazníkom, ktorými ochutnávači opísali svoje dojmy. S tými najlepšími sa chceme podeliť aj s vami.

zobraziť článok

Koštovka syrov Kozí Vŕšok vo vinárni Paleta

15.6.2017

Teória, že víno a syry sú ideálnou kombináciou a neodmysliteľne k sebe patria, je známa už dlho. O tom, či je to tak naozaj, sme sa boli na vlastné oči, teda na vlastné chuťové poháriky, presvedčiť na koštovke syrov v Palete – karloveskej vinárni.

zobraziť článok

Vyrábame pre vás ovčie dobroty s tradíciou

5.6.2017

Aj keď sa voláme Kozí Vŕšok, nedajte sa pomýliť. Vyrábame produkty, nielen z kozieho, ale aj kravského a ovčieho mlieka. Začiatky slovenského syrárstva sa v minulosti začali písať práve výrobou ovčieho syra. Práve preto je nám veľkým potešením v tejto tradícii pokračovať a prinášať vám na váš stôl unikátne ovčie výrobky. UHT mlieko, jogurty, zrejúce a čerstvé syry. Každý si vyberie podľa svojej chuti. 

zobraziť článok

Kde sa stratila naša ovečka?

31.5.2017

Timko a Júlia sú súrodenci a hoci pochádzajú z mesta, o živote na dedine toho vedia omnoho viac, ako ich spolužiaci. Ich starý otec býva na Liptove a má obrovský hospodársky dvor. Chová zvieratká a jeho záhrada je plná chutných plodov. Julka túto záhradu nazýva Kráľovstvom ovocia a zeleniny.
Timko s Júliou sa nikdy nevedia dočkať, kedy zase nasadnú do vlaku a spolu s rodičmi sa odvezú na návštevu k dedkovi. Ruksaky majú vždy pobalené už týždeň dopredu. Na dedine je predsa väčšia zábava, ako doma v paneláku.

zobraziť článok
     1234567 . . .

Aktuality

Kozí Vŕšok už aj v Lidl


Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj...

zobraziť článok

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate


Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili,...

zobraziť článok

Dobroty Kozí Vŕšok i s prekvapením! "Zjedz koľko vládzeš" len za 6.80€


Navštívte reštauráciu Kozí Vŕšok v Ivachnovej a pochutnajte si na slovenských špecialitách. V čase 12.00-15.00 zjedzte koľko vládzete za 6.80 EUR a máme pre Vás i...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...