Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Ohúrte počas jesenných sviatkov každú nečakanú návštevu

17.10.2017

Koniec októbra už tradične patrí spomienke na našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. Tieto sviatky sú však spojené aj s mnohými rodinnými a priateľskými návštevami. Prinášame vám niekoľko tipov na jednoduché jesenné pochúťky, ktoré pripravíte za pár minút. A tak si bez problémov poradíte aj s pohostením nečakaných návštevníkov.

zobraziť článok

Vyhnite sa jesennej únave pomocou tých správnych potravín

1.10.2017

Či už sa nám to páči alebo nie, leto je nenávratne preč. Nehovorí o tom len dátum v kalendári, ale aj klesajúca teplota a nestále počasie. Nedostatok slnečných lúčov spôsobuje, že trávime viac času doma a začínajú sa na nás prejavovať príznaky jesennej únavy a depresie. S týmito nepríjemnými stavmi sa dá však hravo zatočiť. Napríklad aj pomocou správne zvolených potravín.

zobraziť článok

Pripravte vášmu školákovi výdatnú a zdravú desiatu

8.9.2017

Prázdniny sa skončili a školský zvonec sa najbližších desať mesiacov neutíši. Hoci rodičom odbudla náročná povinnosť vymýšľania každodenného prázdninového programu, v školskom roku ich čakajú ďalšie úlohy. Jednou z nich je aj dilema každého rána, čo pripraviť dieťaťu na desiatu. I keď sa táto úloha zdá jednoduchá, prípravu desiaty netreba zanedbať, je totiž jednou z najdôležitejších vecí, ktoré ovplyvňujú výkon malého školáka. 

zobraziť článok

7 divov Islandu

1.9.2017

Čoraz viac ľudí láka krajina, ktorá bola pre bežného človeka donedávna len nesplniteľným tajným snom. Svet nám však otvára čoraz viac možností, a tak sa aj nám podarilo zavítať na čarovný Island. Hoci skrýva tisícky krás a zaujímavostí, vybrali sme pre vás 7 NAJzaujímavejších, NAJkrajších či NAJchutnejších vecí na Islande. A skrýva sa medzi nimi dokonca aj niečo slovenské.

zobraziť článok

Ruská kuchyňa v Ivachnovej

27.8.2017

Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko neodoláte. 

zobraziť článok
     1234567 . . .

Aktuality

Ruská kuchyňa v Ivachnovej


Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko...

zobraziť článok

Kozí Vŕšok už aj v Lidl


Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj...

zobraziť článok

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate


Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili,...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...