Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Kozí Vŕšok v krajine fjordov

20.3.2017

V čase keď na Slovensko pomaly, ale isto prichádza jar, sneh sa roztápa a čižmy meníme za poltopánky, sme sa  vybrali na miesto, kde zima ešte kraľuje mocným žezlom. Zamierili sme vyše 1 500 kilometrov na sever, do krajiny fjordov a trollov. 

zobraziť článok

Slovenka bude veliteľkou misie na „Mars“! Ponesie so sebou unikátne slovenské experimenty.

17.1.2017

Slovenská vedkyňa Dr. Michaela Musilová sa stala hlavnou veliteľkou medzinárodnej posádky, ktorá uskutoční misiu na simulovaný Mars. Už o niekoľko dní odlieta do USA, aby v americkej púšti uskutočnila niekoľko vedeckých štúdií, vrátane látok kolostra a beta glukánu zo Slovenska, ktoré by mohli byť použité pri budúcich vesmírnych misiách. 

zobraziť článok

Súťaž svetových šampiónov

29.11.2016

Majú za sebou dlhú prípravu. Prišli z 31 krajín sveta. Každý iný, no všetci s rovnakým cieľom – získať  medailu. Reč nie je o žiadnych športových majstrovstvách, ale o najväčšej syrovej súťaži sveta World Cheese Awards. Kozí slovenský syr neobišiel naprázdno, podarilo sa mu obhájiť svoj minuloročný bronz.
Alexandra Pavlíková z Kozieho Vŕška sa tejto prestížnej súťaže zúčastnila nie len ako pozorovateľ, ale ako jediná Slovenka si vyskúšala aj rolu porotcu. 

zobraziť článok

Blausee, Švajčiarsko

7.6.2016

Priezračná tyrkysová voda, rybičky, čerstvý vzduch, veľa zelene a hory, presne tak si môžete živo predstaviť švajčiarsku modrú lagúnu, nazývanú Blausee. Zaváňa to tam pokojom a tak trochu i romantikou. Vo dvojici či na rodinný piknik určite skvelé miesto!

zobraziť článok

Niessen, Švajčiarsko

25.5.2016

Celý deň lialo a my sme verili, že slnko aspoň nachvíľu vykukne. Počasie nás však neodradilo a zamerili sme do Bernských Álp vo Švajčiarsku, konkrétne na horu Niessen, z ktorej je obvykle krásny výhľad na jazero Thun a svojim tvarom je známa i ako švajčiarska pyramída.

zobraziť článok

Aktuality

Kozí Vŕšok už aj v Lidl


Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj...

zobraziť článok

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate


Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili,...

zobraziť článok

Dobroty Kozí Vŕšok i s prekvapením! "Zjedz koľko vládzeš" len za 6.80€


Navštívte reštauráciu Kozí Vŕšok v Ivachnovej a pochutnajte si na slovenských špecialitách. V čase 12.00-15.00 zjedzte koľko vládzete za 6.80 EUR a máme pre Vás i...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...