Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Ohúrte počas jesenných sviatkov každú nečakanú návštevu

17.10.2017

Koniec októbra už tradične patrí spomienke na našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. Tieto sviatky sú však spojené aj s mnohými rodinnými a priateľskými návštevami. Prinášame vám niekoľko tipov na jednoduché jesenné pochúťky, ktoré pripravíte za pár minút. A tak si bez problémov poradíte aj s pohostením nečakaných návštevníkov.

zobraziť článok

Vyhnite sa jesennej únave pomocou tých správnych potravín

1.10.2017

Či už sa nám to páči alebo nie, leto je nenávratne preč. Nehovorí o tom len dátum v kalendári, ale aj klesajúca teplota a nestále počasie. Nedostatok slnečných lúčov spôsobuje, že trávime viac času doma a začínajú sa na nás prejavovať príznaky jesennej únavy a depresie. S týmito nepríjemnými stavmi sa dá však hravo zatočiť. Napríklad aj pomocou správne zvolených potravín.

zobraziť článok

Potraviny v bezpečí

14.8.2017

Hoci sú najhorúcejšie dni tohto leta už za nami, v auguste nás stále prekvapujú teploty, ktoré prekračujú aj tridsať stupňov. V takýchto teplách je nutné chrániť nielen seba, ale aj potraviny, ktoré musia mať počas týchto teplotných extrémov o niečo prísnejšie podmienky skladovania. Nie všetko však patrí do chladničky.

zobraziť článok

Zázračné zloženie a účinky ovčieho mlieka

12.7.2017


Mlieko a mliečne výrobky majú vo výžive ľudí naozaj veľký význam. Nachádza sa v nich taký pomer živín, kombinácia vitamínov a minerálnych látok, ako v žiadnej inej potravine. Dvojnásobne to platí pri ovčom mlieku a produktoch, ktoré sa z neho vyrábajú.
 

zobraziť článok

Koštovkové desatoro

3.7.2017

Aj keď od ochutnávky syrov Kozí Vŕšok v karloveskej vinárni Paleta prešiel už mesiac, stále na ňu nevieme zabudnúť. A to nielen vďaka lahodnej nezabudnuteľnej chuti a príjemnej atmosfére, ale aj dotazníkom, ktorými ochutnávači opísali svoje dojmy. S tými najlepšími sa chceme podeliť aj s vami.

zobraziť článok

Aktuality

Ruská kuchyňa v Ivachnovej


Máme pre vás novinku! V našej reštaurácii Kozí Vŕšok, ktorú nájdete v Ivachnovej sme rozšírili jedálny lístok o ruské špeciality, ktorým len tak ľahko...

zobraziť článok

Kozí Vŕšok už aj v Lidl


Hlavným cieľom obchodného reťazca Lidl je prinášať svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie chutné a čerstvé potraviny. Práve preto do svojho sortimentu zaradili aj...

zobraziť článok

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate


Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili,...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...