Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Ak sa chcete zdravo stravovať, dávajte si reálne ciele

17.1.2018

Každý deň si chodiť zabehať, úplne vyradiť čokoládu, schudnúť za mesiac 10 kíl. Takto nejako vyzerajú novoročné predsavzatia mnohých z nás. Nech už sa pustíme do ich plnenia s akýmkoľvek veľkým odhodlaním, mali by sme sa pozerať najmä na to, či je splnenie našich cieľov reálne. 

zobraziť článok

Ako nestráviť v obchode polovicu svojho života

26.11.2017

24. november je Medzinárodným dňom nenakupovania. My na Slovensku máme po novom takýchto dní v roku až pätnásť, a to počas štátnych sviatkov. Hoci by sa mohlo zdať, že tých pár dní za rok hravo zvládneme, realita vyzerá celkom inak. Deň pred sviatkami ešte tesne pred záverečnou obchody praskajú vo švíkoch a počas samotných sviatočných dní mnohí namiesto rodinných výletov utekajú na nákupy do susedných krajín. Nakupovanie potravín však nemusí byť súčasťou každého nášho dňa, ak sa naučíme ako na to.

zobraziť článok

Ohúrte počas jesenných sviatkov každú nečakanú návštevu

17.10.2017

Koniec októbra už tradične patrí spomienke na našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. Tieto sviatky sú však spojené aj s mnohými rodinnými a priateľskými návštevami. Prinášame vám niekoľko tipov na jednoduché jesenné pochúťky, ktoré pripravíte za pár minút. A tak si bez problémov poradíte aj s pohostením nečakaných návštevníkov.

zobraziť článok

Vyhnite sa jesennej únave pomocou tých správnych potravín

1.10.2017

Či už sa nám to páči alebo nie, leto je nenávratne preč. Nehovorí o tom len dátum v kalendári, ale aj klesajúca teplota a nestále počasie. Nedostatok slnečných lúčov spôsobuje, že trávime viac času doma a začínajú sa na nás prejavovať príznaky jesennej únavy a depresie. S týmito nepríjemnými stavmi sa dá však hravo zatočiť. Napríklad aj pomocou správne zvolených potravín.

zobraziť článok

Potraviny v bezpečí

14.8.2017

Hoci sú najhorúcejšie dni tohto leta už za nami, v auguste nás stále prekvapujú teploty, ktoré prekračujú aj tridsať stupňov. V takýchto teplách je nutné chrániť nielen seba, ale aj potraviny, ktoré musia mať počas týchto teplotných extrémov o niečo prísnejšie podmienky skladovania. Nie všetko však patrí do chladničky.

zobraziť článok

Aktuality

Sponzorovali sme event KRASLICOU na Chopok


V spolupráci s Region Liptov sme sponzorovali tradične netradičnú Veľkú Noc na svahu. V Jasnej v dňoch 31.3. a 1.4. 2018 mali hostia jedinečnú príležitosť sa vyviesť na...

zobraziť článok

Voľné pracovné pozície u nás


Náš tím sa rozšíruje a dopĺňa, preto hľadáme posily. Pošlite avízo i svojim známym, dajte im odporúčanie. Práca u nás chutí lahodne :)

zobraziť článok

Kozí Vŕšok na gastronomickom veľtrhu Danubius Gastro 2018


V posledný januárový víkend sa bratislavské výstavisko Incheba už tradične mení  na centrum slovenskej gastronómie. Od 25.  do 28. januára sa tam koná už...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...