Produkty


UHT mlieka

UHT kozie mlieko

UHT kozie mlieko obsahuje veľa vitamínov. Nachádza sa v ňom veľké množstvo vitamínu B2, ktoré podporuje rast, zdravú kožu, vlasy a nechty.Kozie mlieko vďaka svojim menším tukovým čiastočkám a väčšiemu množstvu stredne dlhých mastných kyselín znáša viac ľudí ľahšie ako kravské. Vďaka týmto priaznivým účinkom je toto mlieko vhodné aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu. UHT mlieko má vysokú trvanlivosť čo zabezpečí pre spotrebiteľov dlhší čas na konzumáciu.


UHT ovčie mlieko

UHT mlieko sa vyrába špeciálnym spôsobom, kedy sa mlieko zohreje na veľmi vysokú teplotu na krátky čas. Ovčie mlieko je v porovnaní s kozím okrem tukov bohatšie aj na bielkoviny. Taktiež obsahuje dvakrát viac minerálnych látok ako kravské či kozie mlieko a to konkrétne vápnik, fosfor či zinok. Ultra vysoko zohriate mlieko UHT si aj napriek vysokým teplotám zachováva nielen svoju chuť, ale aj všetky živiny a minerály, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie zdravého ľudského tela.

Neochutené


Biele
Biele

Aktuality

Sponzorovali sme event KRASLICOU na Chopok


V spolupráci s Region Liptov sme sponzorovali tradične netradičnú Veľkú Noc na svahu. V Jasnej v dňoch 31.3. a 1.4. 2018 mali hostia jedinečnú príležitosť sa vyviesť na...

zobraziť článok

Voľné pracovné pozície u nás


Náš tím sa rozšíruje a dopĺňa, preto hľadáme posily. Pošlite avízo i svojim známym, dajte im odporúčanie. Práca u nás chutí lahodne :)

zobraziť článok

Kozí Vŕšok na gastronomickom veľtrhu Danubius Gastro 2018


V posledný januárový víkend sa bratislavské výstavisko Incheba už tradične mení  na centrum slovenskej gastronómie. Od 25.  do 28. januára sa tam koná už...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...