Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

COLOSTRINO: nová produktová rada založená na sile kozieho kolostra

11.4.2021

Kozí Vŕšok v roku 2020 priniesol na trh novú produktovú radu COLOSTRINO, ktorej základom je biologické zlato - kozie kolostrum. Kvalitné výrobky obsahujúce kolostrum, ktoré posilnia imunitu, zlepšia trávenie a zvýšia regeneráciu.

zobraziť článok

Kozí Vŕšok expanduje na Ukrajinu

4.9.2019

Leonteus, s.r.o. uzatvorila pred nedávnom partnerskú zmluvu so skupinou ARDIS na Ukrajine, ktorá jej umožní distribúciu vlastných mliečnych výrobkov pod značkou Kozí Vŕšok na ukrajinskom trhu.

zobraziť článok

Súboj mliek: Kravské, kozie alebo ovčie? Ktoré je najlepšou voľbou pre Vaše zdravie?

27.10.2018

Mlieko sa stalo základnou surovinou. Nájdeme ho takmer v každej chladničke. Používame ho do varenia, pridávame ho do kávy alebo ho konzumujeme len tak samotné. Na trhu sa však nachádza niekoľko druhov mliek, čo pre mnohých znamená, že nevedia, ktoré by si mali vybrať a ktoré je vlastne pre ich zdravie tou najlepšou voľbou.

zobraziť článok

Ako pripraviť zdravú desiatu pre školáka? 

2.10.2018

Počas školy si deti začínajú budovať vlastné rozhodnutia o svojom životnom štýle. Školáci sa rýchlo učia a sú ovplyvňovaní priateľmi a obľúbenými trendmi. V tomto období je dôležité, aby sme s deťmi komunikovali a podporovali ich zdravé stravovacie návyky.

zobraziť článok

14 spôsobov ako servírovať kozí syr

5.8.2018

Aj vy ste podľahli delikátnej chuti kozieho syra? Veríme, že naše recepty ako servírovať kozí syr s  netradičnými pochutinami vás inšpirujú k vytvoreniu ešte väčších gastronomických zážitkov.

zobraziť článok
     1234567 . . .

Aktuality

COLOSTRINO: nová produktová rada založená na sile kozieho kolostra


Kozí Vŕšok v roku 2020 priniesol na trh novú produktovú radu COLOSTRINO, ktorej základom je biologické zlato - kozie kolostrum. Kvalitné výrobky obsahujúce kolostrum,...

zobraziť článok

Kozí Vŕšok expanduje na Ukrajinu


Leonteus, s.r.o. uzatvorila pred nedávnom partnerskú zmluvu so skupinou ARDIS na Ukrajine, ktorá jej umožní distribúciu vlastných mliečnych výrobkov pod značkou Kozí...

zobraziť článok

Letné novinky reštaurácie Kozí Vŕšok


Pozývame vás do reštaurácie Kozí Vŕšok v Ivachnovej. Pochutnajte si na slovenských špecialitách. K dlhodobej ponuke Zjedz koľko vládzeš, ktorá platí denne vrátane...

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...