Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Pýcha Kozieha Vŕška v novom šate

8.4.2017

Možno sa vám stalo, že ste sa vybrali do obchodu po váš obľúbený syr z Kozieha Vŕška a zrazu sa vám zdal akýsi iný. Nemýlili ste sa. Kvalitné suroviny sme nezmenili, lahodná chuť ostala a ich gramáž je stále rovnaká. Jediné, čo sa na našich zrejúcich syroch zmenilo je, že majú nové krásne farebné obaly.

Aj keď majú obaly nový vizuál, stále si zachovali papierovú podobu, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Vďaka kozičkám, ovečkám a kravičkám, ktoré zdobia prednú stranu, je vyberanie toho správneho druhu syra ešte jednoduchšie ako doteraz. 

Talian z Liptova

Okrem krásnych nových obalov prichádza Kozí Vŕšok aj s ďalšou novinkou. Tá poteší nielen vaše oko, ale hlavne chuťové poháriky. Na syrársku scénu prichádza ďalší šampión - Ovčí zrejúci syr s toskánskym korením. Ovčí syr ochutený toskánskym korením je ideálny na priamu konzumáciu a veľmi dobre obohatí aj recepty studenej kuchyne. Syr, ktorý v sebe ukrýva chuť známeho talianského regiónu, sa tak môže stať napríklad súčasťou vašich veľkonočných dobrôt.

Najväčšia pýcha Kozieho Vŕška

Zrejúce kozie, ovčie a kravské syry sú najväčšou pýchou Kozieho Vŕška. Pravidelne to potvrdzujú aj na svetových súťažiach, z ktorých si priniesli nejednu medailu. Okrem neochutených si môžete zamaškrtiť aj na niekoľkých obohatených verziách - 4 korenia, chilli, medvecí cesnak a po novom už aj toskánske korenie. 

 


Aktuality

Letné novinky reštaurácie Kozí Vŕšok


Pozývame vás do reštaurácie Kozí Vŕšok v Ivachnovej. Pochutnajte si na slovenských špecialitách. K dlhodobej ponuke Zjedz koľko vládzeš, ktorá platí denne vrátane...

zobraziť článok

Sponzorovali sme event KRASLICOU na Chopok


V spolupráci s Region Liptov sme sponzorovali tradične netradičnú Veľkú Noc na svahu. V Jasnej v dňoch 31.3. a 1.4. 2018 mali hostia jedinečnú príležitosť sa vyviesť na...

zobraziť článok

Voľné pracovné pozície u nás


Náš tím sa rozšíruje a dopĺňa, preto hľadáme posily. Pošlite avízo i svojim známym, dajte im odporúčanie. Práca u nás chutí lahodne :)

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...