Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Sponzorovali sme event KRASLICOU na Chopok

16.4.2018

V spolupráci s Region Liptov sme sponzorovali tradične netradičnú Veľkú Noc na svahu. V Jasnej v dňoch 31.3 a 1.4. 2018 mali hostia jedinečnú príležitosť sa vyviesť na vrchol Chopku do výšky 2004 m n. m. obrovskou KRASLICOU.  

Akcia KRASLICOU NA CHOPOK sa tento rok konala už štvrtý rok. Tento rok bol termín Veľkej Noci 30.3 až 2.4.2018, počas sviatočných dní v sobotu 31.3 a v nedeľu 1.4.2018 sme si pre vás pripravili výnimočnú akciu. V obidvoch dňoch premávala Veľkonočná kraslica na lanovke A1 PRIEHYBA - CHOPOK, A5 KRUPOVÁ - KOSODREVINA, A2 KOSODREVINA - CHOPOK a počas Veľkonočnej nedele čakala lyžiarov aj netradičná veľkonočná oblievačka.

Veľkonočná šibačka s Mirkom Kasprzykom

Prevládala radostná veľkonočná atmosféra a pohoda

Niektorí tieto dni radi trávia doma s rodinou a iní sú tí, ktorí chcú radšej týmto oslavám vyhnúť a radšej pred nimi utečú do hôr. Ako ste trávili sviatky vy? Uvítali by ste trávenie veľkonočných sviatkov na horách? Práve na tento typ ľudí sme si aj tento rok posvietili. Niektorí hostia prišli na Chopok práve vďaka akcii KRASLICOU NA CHOPOK, iní boli milo prekvapení. Hostia mali možnosť si vychutnať množstvo veľkonočnej zábavy, nechýbala ani typická Liptovská oblievačka, ktorá je symbolom prichádzajúcej jari a zdravia. O veľkonočnú šibačku priamo na hrebeni Nízkych Tatier sa postaral známy slovenský mím a zabávač - Mirko Kasprzyk. Na podujatí sa zúčastnilo približne 1000 ľudí.

Fašiangy, Turíce, Veľká noc ide, kto nepríde do Tatier, ľutovať bude

Nesmeli chýbať ani tradičné syry od Kozieho Vŕšku

Naše ženy a dievčatá sme vyoblievali a vyšibali, aby boli po celý rok zdravé a krásne. Ľudia si počas celého víkendu vychutnávali folklórne melódie a tradície, skvelé veľkonočné pochúťky v panoramatickej reštaurácii ROTUNDA 2004 m n. m.. Samozrejme nesmeli chýbať ani naše tradičné pochúťky - syrečky od Kozieho Vŕšku, ktoré ponúkali a prezentovali Liptovskí zbojníci. Tí chodili pomedzi ľudí a zabávali sa s nimi. Organizátori podujatia KRASLICOU NA CHOPOK nám poďakovali za spoluprácu a vzájomne sa tešíme na spoluprácu pri ďalších aktivitách. Veľkonočné tradície v podobe kraslíc, korbáčov, syrov a vody nesmeli ani tento rok na Chopku chýbať. Kabínku vyzdobenú ako kraslicu a horskú oblievačku nájdete od roku 2014 iba v Jasnej počas Veľkej Noci.

Na budúci rok sa tešíme aj na vás. :)


Aktuality

Letné novinky reštaurácie Kozí Vŕšok


Pozývame vás do reštaurácie Kozí Vŕšok v Ivachnovej. Pochutnajte si na slovenských špecialitách. K dlhodobej ponuke Zjedz koľko vládzeš, ktorá platí denne vrátane...

zobraziť článok

Sponzorovali sme event KRASLICOU na Chopok


V spolupráci s Region Liptov sme sponzorovali tradične netradičnú Veľkú Noc na svahu. V Jasnej v dňoch 31.3. a 1.4. 2018 mali hostia jedinečnú príležitosť sa vyviesť na...

zobraziť článok

Voľné pracovné pozície u nás


Náš tím sa rozšíruje a dopĺňa, preto hľadáme posily. Pošlite avízo i svojim známym, dajte im odporúčanie. Práca u nás chutí lahodne :)

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...