Máme chuť robiť dobré veci


Radi súťažíte? Zaujímajú Vás tradície a zdravé chutné jedlo?
Nechajte nám svoj email.

Ako pripraviť zdravú desiatu pre školáka? 

2.10.2018

Počas školy si deti začínajú budovať vlastné rozhodnutia o svojom životnom štýle. Školáci sa rýchlo učia a sú ovplyvňovaní priateľmi a obľúbenými trendmi. V tomto období je dôležité, aby sme s deťmi komunikovali a podporovali ich zdravé stravovacie návyky.

zobraziť článok

14 spôsobov ako servírovať kozí syr

5.8.2018

Aj vy ste podľahli delikátnej chuti kozieho syra? Veríme, že naše recepty ako servírovať kozí syr s  netradičnými pochutinami vás inšpirujú k vytvoreniu ešte väčších gastronomických zážitkov.

zobraziť článok

Od akého veku môžu deti piť kozie mlieko?

30.5.2018

V mnohých krajinách je kravské mlieko prvým mliekom, ktoré dieťa pije po skončení dojčenia. Existuje však aj veľa krajín, kde je naopak práve kozie mlieko obľúbenou voľbou pre malé deti.

zobraziť článok

Ak sa chcete zdravo stravovať, dávajte si reálne ciele

17.1.2018

Každý deň si chodiť zabehať, úplne vyradiť čokoládu, schudnúť za mesiac 10 kíl. Takto nejako vyzerajú novoročné predsavzatia mnohých z nás. Nech už sa pustíme do ich plnenia s akýmkoľvek veľkým odhodlaním, mali by sme sa pozerať najmä na to, či je splnenie našich cieľov reálne. 

zobraziť článok

Ako nestráviť v obchode polovicu svojho života

26.11.2017

24. november je Medzinárodným dňom nenakupovania. My na Slovensku máme po novom takýchto dní v roku až pätnásť, a to počas štátnych sviatkov. Hoci by sa mohlo zdať, že tých pár dní za rok hravo zvládneme, realita vyzerá celkom inak. Deň pred sviatkami ešte tesne pred záverečnou obchody praskajú vo švíkoch a počas samotných sviatočných dní mnohí namiesto rodinných výletov utekajú na nákupy do susedných krajín. Nakupovanie potravín však nemusí byť súčasťou každého nášho dňa, ak sa naučíme ako na to.

zobraziť článok

Aktuality

Letné novinky reštaurácie Kozí Vŕšok


Pozývame vás do reštaurácie Kozí Vŕšok v Ivachnovej. Pochutnajte si na slovenských špecialitách. K dlhodobej ponuke Zjedz koľko vládzeš, ktorá platí denne vrátane...

zobraziť článok

Sponzorovali sme event KRASLICOU na Chopok


V spolupráci s Region Liptov sme sponzorovali tradične netradičnú Veľkú Noc na svahu. V Jasnej v dňoch 31.3. a 1.4. 2018 mali hostia jedinečnú príležitosť sa vyviesť na...

zobraziť článok

Voľné pracovné pozície u nás


Náš tím sa rozšíruje a dopĺňa, preto hľadáme posily. Pošlite avízo i svojim známym, dajte im odporúčanie. Práca u nás chutí lahodne :)

zobraziť článok
Naši partneri

Predstavujeme niekoľko našich významných partnerov ...